Ve dnech 25.-26.5.2023 se v Praze v O2 Universum konal již 26. logistický kongres EASTLOG. Jedná se o největší kongres v ČR zaměřený na logistiku a jako každý rok byl PROMAN s.r.o. hrdým partnerem této akce. Letošní vydání bylo s názvem Logistika bez limitů – návrat logistiky a dopravy do pozice oboru s neomezeným potenciálem. Přes 50 řečníků představilo své úspěšně zvládnuté projekty, vize do budoucna a zabývalo se aktuálními palčivými tématy jako postpandemické napětí, válka na Ukrajině, vysoké náklady na pohonné hmoty, nárůst cen energií, omezení v přeshraniční a globální dopravě a nedostatek pracovních sil mimo jiné z Ukrajiny.

O přestávkách nabitého programu kongresu byl čas se potkat u kávy, ve směs se známými tvářemi a kolegy z logistiky a probrat s nimi úspěchy i neúspěchy za poslední rok, i prohodit pár slov ze soukromého života.

Po skončení konferenčního programu byl na pořadu zábavný večerní program tzv. BUSINESS MIXER tentokrát inspirovaný cirkusem a varieté. Jídla a pití bylo pro všechny zúčastněné dostatek a to i díky PROMAN s.r.o., který byl sponzorem stánku s pršutem 🙂

Jako každý rok bylo možné v druhém dni konání kongresu navštívit logistická centra a provozy tzv. SEELOG. Tento rok bylo na výběr z exkurze v Kaufland Modletice, Viapharma v Pavlově u Kladna, Plzeňský Prazdroj a Škoda Auto v Mladé Boleslavi.

Jako vždy se jednalo o perfektně připravený kongres s nabitým programem a zajímavými řečníky. Velké díky patří organizátorovi společnosti ATOZ GROUP, který tuto akci již dlouhá léta úspěšně pořádá.