Na konci dubna ve dnech 25. – 27. 04. se ve Stuttgartu uskutečnil veletrh intralogistiky a řízení procesů, známý pod názvem LogiMAT. Jedná se o největší veletrh v Evropě týkající se logistiky a společnost PROMAN, s.r.o. se ho účastní pravidelně. Tak jako pro většinu vystavovatelů patří tento veletrh i pro nás mezi nejvýznamnější v sezóně.

Na letošním stánku jsme vystavovali konzolový a paletový regál – dva produkty, které v Německu mají největší poptávku. Jako doplnění paletového regálu jsme na veletrhu prezentovali i systém závěsných kapes, jehož distributorem pro Českou republiku se firma PROMAN s.r.o. stala v minulém roce. I přes zřejmý trend automatizace a robotizace náš stánek přilákal velké množství návštěvníků z různých odvětví a zemí. Z rozhovorů s nimi pak vyplynulo, že klasické regály jsou stále velmi žádané.

Jako každý rok byl LogiMAT příležitostí potkat nejen nové tváře, ale i stálé zákazníky a dodavatele. Děkujeme všem, kteří nás přišli navštívit a těšíme se na další setkání nejen na příštím LogiMATu.