ZÁVĚSNÉ KAPSY DO PALETOVÝCH REGÁLŮ

Závěsné kapsy do paletových regálů

Optimalizace skladových nákladů a co nejúčinnější organizace vychystávání objednávek jsou neustálými výzvami ve skladovém hospodářství. Paletové regály fungují dobře pro objemné zboží a rychle rotující skladové produkty. Ale u menšího, pomaleji rotujícího zboží může dojít k velké ztrátě místa. Proto je náš nejnovější produkt Storeganizer dokonalým řešením pro efektivní skladování a vychystávání zboží různých velikostí.

Vysoká
nosnost

Mechanická odolnost

Přizpůsobivost

Bezpečnost

Rychlá montáž

 • Storeganizer je ideálním řešením pro pomalu a středně rotující zboží, které často podléhá vychystávání.

 • Díky modulární struktuře jej můžeme instalovat do nových i stávajících skladových regálů.

 • Standardní modul lze snadno rozšířit v případě rostoucích potřeb úložiště. Široká škála rozměrů vnitřních kapes umožňuje přizpůsobit jejich rozložení velikosti uložených a vychystávaných věcí.

 • Zavěšují se do hloubky čtyř řad, přístup k zadním řadám je snadný, díky možnosti posunutí vpředu umístěných sloupků doleva nebo doprava.

 • Doba montáže Storeganizer závisí na zvolené konfiguraci, ale obvykle trvá pouze 45 minut.

Závěsné kapsy

Vícepatrové
plošiny

Pojízdné konstrukce

Splňují normy EU

Jednoduchá obsluha

Varianty paletových regálů

Regály vjezdné

Paletové regály

Regály vjezdné

Paletové regály vjezdné slouží k ukládání palet stejného druhu zboží. Jsou určeny pro skladování zboží s malou obrátkou nebo delší dobou trvanlivosti.

Pojízdné regály

Paletové regály

Pojízdné regály

Systém pojízdných regálů zajišťuje přístup ke každé paletě jedinou pracovní uličkou. Využitím pojízdných paletových regálů se zvýší kapacita skladu až o 100 % oproti klasickému řešení při zachování přístupu ke každé paletě.

Základní paletové regály

Paletové regály

Základní paletové regály

Spádové paletové regály používáme tam, kde máme více palet jednoho sortimentu zboží. Spádové paletové regály pracují na principu FIFO (First In First Out) a LIFO (Last In Last Out).

E- SHOP

Využijte nabídku našeho sortimentu na e-shopu PROMAN. Například konzolové regály můžete přímo konfigurovat podle zatížení/rozměrů. Automaticky Vám systém vygeneruje cenovou nabídku.  Na e-shopu najdete také velkou nabídku doplňků k paletovým i policovým regálům.

Paletové regály - eshop

Technické informace

 • Proč zvolit Storeganizer?
  Storeganizer je dokonalým řešením pro hospodárnou optimalizaci prostoru v regálu. V průměru se čas potřebný k přesunu položek zkrátí o 42 %, což se promítá do 26% zvýšení efektivity v procesu vychystávání objednávek. Soustřeďuje velké množství skladových jednotek díky vertikálnímu uspořádání a zároveň snižuje plochu pokrytou vychystáváním. Kratší pojezdové vzdálenosti proto umožňují větší efektivitu procesu vychystávání. Konfiguraci lze také snadno upravit, aby se omezilo naklánění a zvedání umístěním nejrychleji se otáčejících a/nebo nejtěžších úložných jednotek do horních pater.
  Vizualizace

  Prohlédněte si 3D vizualizaci závěsných kapes.

  VIZUALIZACE ZDE >>
 • Technické detaily

  Závěsné kapsy do paletových regálů PROMAN

  Modularita

  Univerzální závěsný systém modulární konstrukce umožňuje snadnou instalaci do jakéhokoliv nového nebo stávajícího regálu všude tam, kde je ve skladu potřeba.

  Kapsy

  Aby nedocházelo k plýtvání místem skladováním malých položek na policích, systém závěsných tenkých kapes je ve svislém směru efektivnější.

  Textilie

  Nákladově efektivní, šetrné k životnímu prostředí a vysoce ochranné kapsy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní průmyslové textilie. Tyto flexibilní kapsy mají až 10-letou záruku.

 • Stáhněte si...

Galerie

Časosběrné video - montáž regálu